Link building

Souhrn toho nejdůležitějšího z BrightonSEO 2022

13 minut čtení
27. 4. 2022
Obsah

BrightonSEO je největší konference pro SEO specialisty v Evropě. Ať už se zúčastníte akce přímo v Brightonu, nebo digitálně jako my, jedna věc je jistá: praktické tipy a inspirace, které si z akce odnesete, jsou k nezaplacení! 

Které přednášky nás letos nejvíce zaujaly? Shrnuli jsme pro vás to nejdůležitější! 

Aleyda Solis – Goodbye SEO F*ck ups! Learn to set an SEO Quality Assurance Framework 

V loňském roce se potýkalo alespoň s jednou středně závažnou až vysoce závažnou chybou v SEO až 85 % specialistů. 

Aleyda Solis se ve své prezentaci věnovala užitečným tipům a strategiím, které nám mohou pomoci při vytváření rámce kvality v SEO (SEO Quality Framework). Cílem rámce kvality je především předcházení chyb, které nás mohou stát celé jmění. 

  1. Předejít chybám v SEO můžete pravidelným vzděláváním vašeho týmu a vytvořením dokumentace s osvědčenými postupy při technickém řešení webu, které při práci můžete kdykoli využít.
  2. Ověření práce by měla probíhat pravidelně, ne jen při spuštění webu a zapracování SEO změn do struktury webu. Domněnka je matkou všech selhání! Místo domněnek si v týmu nastavte pracovní postup a využijte tzv. checklisty pro ověření vaší práce. Nezapomeňte při tom také myslet na „co kdyby“ scénáře, ať ostatní členové v týmu hned ví, co dělat při různých situací.
  3. Monitorujte svůj web, abyste včas stihli zachytit jakékoli chyby. S touto prací vám mohou pomoci různé nástroje (pozn. třeba i sekce Alerting v Marketing Miner), které vám dají ihned vědět, pokud se na daném URL něco děje. 

Na celou prezentaci se můžete podívat zde:

Goodbye SEO fck ups! Learn to set an SEO Quality Assurance Framework from Aleyda Solís

Mordy Oberstein  – The Full Scoop on Google's Title Rewrites 

Google rozumí záměru vyhledávajících tak dobře, že dokáže přepsat titulky tak, aby zacílily na správné publikum.

To, že Google přepisuje titulky, není žádnou novinkou. Ale proč se tomu děje tak často a jaké titulky mění konkrétně? Mordy Oberstein představil svou studii výsledků vyhledávání a podrobně zanalyzoval přepsané titulky, aby zjistil, proč tomu tak je. 

Prezentovaná data ukázala, že Google mění titulky tak, aby:

  • Poskytl přesnější geografické cílení. 
  • Přidal brand k YMYL titulkům. 
  • Uvedl užitečné informace jako první a méně popisující elementy přesunul na konec.
  • Se zbavil nepřirozeného nadužívání klíčových slov.
  • Se vyhnul marketingovému braku. 

Co si odnést:

  • Přepisování titulků má málo co do činění s pozicí webu ve vyhledávači, používaným zařízením, délkou titulku, délkou klíčových slov či záměrem při vyhledávání. 

Výsledky studie si můžete přečíst zde:

The Full Scoop on Google's Title Rewrites from Mordy Oberstein

Greg Gifford – Freddy Krueger's Guide to Scary Good Reporting 

Nejdůležitějším krokem k úspěchu je vědět, jaká data máte v reportu zobrazit. Měl by hlavně sledovat problém, který pro klienta řešíte.

U přednášek Grega Gifforda máte vždy jistotu, že nikdy nezklamou. Nejenom, že danou problematiku umí velmi dobře vysvětlit a nadchnout všechny (ne)znalce, ale i uvést rekordní počet referencí tematických filmů během jedné prezentace. Greg tentokrát poukázal na největší úskalí SEO reportů, kde často uvádíme nesmyslné metriky, které nereflektují kontext a obchodní cíle konkrétního klienta. 

Co si odnést:

  • Váš klient za vámi přišel s problémem, který sám nedokáže vyřešit. Vy jste pro něj řešením tohoto problému, a proto by to váš report měl odrážet.
  • Zamyslete se nad tím, které metriky reportujete a jakým stylem je reportujete. Ty nejlepší reporty umí vyprávět příběh. Vizualizace a uspořádání dat tak hrají velkou roli. Nezapomeňte, že v jednoduchosti je krása.  
  • Zapomeňte na uvádění metrik, jako jsou bounce rate, průměrná doba návštěvy, procento nových návštěv, vykonaná práce za minulý měsíc či zeměpisné mřížky pro lokální SEO. Naopak se zaměřte na to, co ovlivňuje cíle daného klienta.
  • Pokud začnete vytvářet kvalitní reporty, které vypráví lepší příběh, přibudou vám i šťastnější klienti. Spokojení klienti umí dobře vykonanou práci ocenit a zůstávají loajální.  

A kolik hororů jste v Gregově prezentaci rozpoznali vy?

Freddy Krueger's Guide to Scary Good Reporting from Greg Gifford

Benu Aggarwal – Entity Search: Your Competitive Advantage

Vybudování silné strategie optimalizace obsahu pro vyhledávání entit je klíčové, abyste zvládli předběhnout vaší konkurenci. 

Často je těžké uhodnout, co zrovna uživatel myslel, když dotaz zadával. Ale čeho se konkrétní dotaz týká, je vždy jasné. Pokud si chcete zobrazit svůj web pro relevantní dotazy, optimalizace pro entitní vyhledávání je nezbytná. 

V této přednášce jsme se dozvěděli, proč je vyhledávání entit klíčové pro úspěch SEO a proč implementace strukturových dat je důležitá pro zlepšení viditelnosti webu. Vyhledávání se postupně přesunulo od klíčových slov (výrazů) ke konverzacím (entitám). A jako byznys musíte porozumět tomu, kdo vaši zákazníci jsou a co na internetu hledají. Google chápe záměr uživatele mnohem lépe než dříve, takže by tomu měl odpovídat váš obsah, který je s ním v souladu. 

Chcete-li optimalizovat obsah pro vyhledávání entit, pamatujte na následující:

  • Optimalizace pro entitní vyhledávání poskytuje Google více kontextu o vašem webu a zlepšujete jeho viditelnost pro relevantní dotazy.
  • Implementace FAQ schema na webu vede k většímu úspěchu SEO a zvýšení jeho návštěvnosti.
  • Při vytváření obsahu myslete na jeho: téma (co), záměr (proč) a entity (jak).

Více informací o entitním vyhledávání naleznete zde: https://www.milestoneinternet.com/entity-optimization

Nate Burke – Diginius presents: Everything you need to know about DuckDuckGo, privacy and the future of search

Ochrana soukromí v digitálním světě je obrovské téma, které znepokojuje hromadu zákazníků. V poslední době tak pozorujeme nárůst nových webových vyhledávačů, které chrání naše soukromí. Jedním z nich je například DuckDuckGo, kterému se Nate Burke věnuje. Přestože tento prohlížeč dominuje především v USA, Německu a Velké Británii, je dobré mít přehled o tom, jak tento internetový vyhledávač funguje. 

Google Chrome je jediný prohlížeč, který sleduje naprosto vše, co děláme, a propojuje tak shromážděná data s identitou uživatelů. DuckDuckGo uživatele nesleduje, vyhledávaný obsah neukládá, neregistruje naši IP adresu a standardně ani nepoužívá cookies. Aktuálně se jedná o šestý největší prohlížeč na světě a počet jeho uživatelů neustále roste. V současnosti zpracovává okolo 1 000 milionů vyhledávání za den.  

Data linked to you

Zdroj obrázku: https://twitter.com/ukzak/status/1373237658336567298 

Jak můžete zviditelnit svůj web na DuckDuckGo?

  • Získejte kvalitní zpětné odkazy
  • Vytvářejte poutavý obsah
  • Předložte svůj web i jiným vyhledávačům (jako jsou Bing, Yahoo nebo Yandex).
  • Odešlete ke schválení svůj vlastní !Bang
  • Používejte strukturovaná data 

TIP: DuckDuckGo používá Apple Maps, lokální výsledky při vyhledávání nejsou tak přesné jako na Google. Nezapomeňte optimalizovat váš profil i na Apple Maps a dodržovat všeobecná pravidla Google pro indexování. 

Prezentace zde: 

Diginius - DuckDuckGo, Privacy and the Future of Search from NateBurke1

Claire Carlile – Beyond the Basics – 5 (or 10) Google Business Profile elements you might not know about but REALLY should

Google nedávno přejmenoval GMB na tzv. Firemní profil. Jednou z nejčastějších chyb při optimalizaci je tzv. „set it and forget it“, kdy si ho majitelé firmy často založí a už se o něj dále nestarají. Claire Carlile se podělila o pět hlavních důvodů, proč by vaši klienti či firma neměli na svůj firemní profil na Google zapomenout: 

  1. Lokální SEO se neustále potýká se změnami
    Nezapomeňte sledovat layout SERP na různých zařízeních z odlišných míst, abyste měli přehled o tom, jak vaše profily a profily konkurence vypadají a jaké nové funkce se v SERP vyskytují.
     
  2. Lidé jinak vyhledávají a rozhodují se
    Mobilní telefony nyní přispívají k více než 50 % návštěv webu po celém světě. Používáme je především k zodpovězení otázek, na které chceme znát odpověď, když něco chceme udělat, někam jít nebo něco nakoupit. Během pandemie jsme například mnohem častěji hledali, jaké obchody jsou otevřené a které produkty mají na skladě.
    TIP: Svůj firemní profil nyní můžete upravovat přímo v SERP. Tlačítko „Sledovat“ na firemním profilu bude do konce tohoto roku zrušeno.
     
  3. Recenze
    Pouze 48 % spotřebitelů by zvážilo nákup nebo využití služeb u firmy s méně než 4 hvězdičkami. Google často zobrazuje úryvky recenzí nahoře vašeho firemního profilu, když ho někdo navštíví. Jaká slova byste chtěli, aby lidé uváděli ve svých recenzích? Nezapomeňte tato slova reprezentovat a klást na ně v marketingu a při samotné komunikaci důraz!
     
  4. Obrázky
    Až 60 % spotřebitelů uvedlo, že kvalitní obrázky ve výsledcích vyhledávání je přiměly k rozhodnutí. Obsah vytvářený samotnými uživateli však může vaší firmě také hodně uškodit. Google nyní připomíná zákazníkům, aby na firemní profily nezapomněli nahrát obrázky ze svých nedávných návštěv. Z tohoto důvodu je důležité aktivně monitorovat nahraný obsah vašich zákazníků a podle potřeby na něj reagovat (jak Claire uvedla, nikdy nevíte, jaké typy fotek se vám na profilu mohou zobrazit). 
     
  5. Odůvodnění
    Tzv. justification jsou krátké úryvky textu, které Google na firemním profilu při vyhledávání zobrazuje. Pomáhají zdůvodnit, proč se byznys pro jednotlivé fráze zobrazuje. Existuje jich více typů, mohou to být například recenze, webové stránky, příspěvky na firemním profilu, nabídky nebo služby. Například odůvodnění pro Marketing Miner mohou vypadat i takto: 

Google My Business odůvodnění

Co si odnést:

  • I pro lokální SEO je vytrvalá snaha velmi důležitá. Nestačí si váš firemní profil pouze založit a už se o něj nestarat. Nezapomeňte také monitorovat a reagovat na příspěvky od vašich uživatelů. 
  • Monitorujte návštěvnost webu, kterou váš firemní profil na Google přináší (včetně produktů, nabídek, služeb a příspěvků). Stačí implementovat URL parametry pro všechny odkazy, které na váš web směřují. 

Více informací o optimalizaci firemního profilu a spoustu užitečných návodů naleznete zde: https://www.brightlocal.com/learn/5-gbp-elements/

Lidia Infante – SEO gap analysis: Use your competitors' data to drive strategic growth 

Rankování je stejně snadné nebo těžké jako vést si lépe než vaše konkurence. Abyste dokázali svou konkurenci předehnat, musíte nejprve vědět, co vaši rivalové dělají. 

Lidia Infante vyzdvihla komplexní přístup k SEO gap analýze. Nejprve byste se měli podívat na tři pilíře SEO (technické parametry, obsah a odkazy) a rozhodnout se, co potřebujete vylepšit na svém webu jako první. Identifikujte to, v čem konkrétně jste podprůměrní. Na tuto oblast SEO je potřeba se zaměřit a začít pracovat na plánu růstu vašeho byznysu.

Pro strategickou optimalizaci webu byste měli dokázat odpovědět na následující tři otázky: 

  1. Kdo jsou vaši konkurenti?
    Vaši konkurenti se snaží vyřešit ten samý problém jako vy pro své publikum. Klíčová slova můžete seskupovat do tzv. clusterů a třídit je podle témat, abyste identifikovali jednotlivé konkurenty pro různé oblasti.
     
  2. Co vaši konkurenti dělají?
    Odhalte SEO strategii vašich rivalů pomocí SEO nástrojů a zaměřte se na následující metriky a parametry:
    Technické prvky – Pagespeed Insights a Core Web Vitals metriky, manuální kontroly webu
    Obsah – klíčová slova, pro která rankují na pozicích 1 až 30, odhadovaná návštěvnost (oddělená pro brandová slova, produkty, kategorie…), hledanost klíčových slov 
    Značka – zpětné odkazy a referující domény, link gap, růst odkazů, autorita domény, návštěvnost pro brandová slova, hledanost brandu, brand positioning 
     
  3. Jak to můžete udělat lépe?
    Identifikujte své slabiny a důvody, proč se vám nedaří stejně dobře jako vašim konkurentům pro sestavení plánu růstu pro váš byznys. 

Chtěli byste se o SEO gap analýze dozvědět více? Prezentaci můžete nalézt zde: 

SEO Gap Analysis by Lidia Infante - BrightonSEO April '22 from Lidia Infante

Becky Simms – Brand vs. SEO: How to win allies and influence brand guardians

SEO není jedinou odpovědí. Na prvním místě by naopak měly být potřeby byznysu. 

Psychologie v marketingu je velmi důležitá, pokud cílem naší snahy je uspokojit potřeby a přání zákazníka. A ani v SEO bychom na ni rozhodně zapomenout neměli. Využití těchto principů se nám také může hodit, když chceme přesvědčit klienty nebo majitele byznysu o naší SEO strategii. 

Jak zvládnout rozhovory brand vs. SEO s klienty, aby brali SEO při budování značky vážně? Becky Simms se ve své prezentaci podělila o hromadu užitečných psychologických principů, které vám pomohou při těchto konverzacích přesvědčit ostatní pro dosažení společného cíle. 

  1. Vzdělávání je klíčové pro vzájemné porozumění a vždy by se mělo jednat o obousměrný proces, kdy vy vzděláváte klienta v oblasti SEO a on vás poučuje o jeho brandu.

    Při vytváření persony můžete využít tzv. efektu identifikovatelné osoby (identifiable person effect). Spíše než se zaměřovat na hledanost jednotlivých klíčových slov se soustřeďte na samotnou cestu zákazníka pro konkrétní osoby. Nezapomeňte k popisu jednotlivých zákazníků použít co nejvíce detailů. V tomto případě by měly být potřeby byznysu na prvním místě, abyste dokázali najít balanc mezi tím, co je důležité pro zákazníka a co pro SEO.
     
  2. Čtení myšlenek je někdy velmi důležité pro odhalení chyb ještě před tím, než se staly.

    Pomoct vám může tzv. klam dostupnosti (availability bias), díky kterému upřednostňujeme při rozhodování informace, které si snadno vybavíme. Z tohoto důvodu byste neměli zapomenout na pravidelné školení pro obě dvě strany pro uchování si informací. Majetnický efekt (endowment effect) představuje tendenci, kdy si lidé více váží věcí, které vlastní. Proto nezapomeňte dát majiteli brandu více pravomocí při vytváření SEO strategie pro lepší vztah mezi vytvářením značky a SEO. 
     
  3. Při prezentování strategie zachovejte klid a chladnou hlavu. Ujistěte se, že víte, co děláte. Mějte připravená data pro zdůvodnění toho, co říkáte.  Přemýšlejte jako SEO a brand manažer zároveň. Při prezentování strategie zvolte přístup, který se hlavně řídí podle dat.      
     
  4. Umění kompromisu. Při společném vyjednávání někdy nemusíte dosáhnout toho, co jste chtěli. A to je v pořádku. Někdy je to prostě jen o dosažení společné rovnováhy. Pokud klient s vaší strategií nesouhlasí, ukažte mu jednotlivé důvody, proč vaše konkurence má náskok. 
     
  5. Úspěchy. Pokud jste dosáhli úspěchu v SEO, nezapomeňte ho hned sdílet a společně oslavit s klientem či brand manažerem pro budování lepších obchodních vztahů. 

Více informací o využívání psychologických principů při komunikaci s klienty můžete nalézt zde: https://www.reflectdigital.co.uk/events/brighton-seo-brand-vs-seo 

Mark Williams-Cook – Effective zero-volume keyword research and why it's important 

Nulový proklik není bez prokliku. Lidé stále klikají na rozšíření výsledků vyhledávání, aby dosáhli svého záměru při vyhledávání.  

V této přednášce nám Mark vysvětlil, proč změny algoritmu Google přispívají k důležitosti klíčových slov s nulovou hledaností a proč jejich ignorování může vést k daleko větším problémům.

Intent volume is more useful than search volume. Neboli záměr uživatelů je mnohem důležitější než samotná hledanost těchto frází. Používání předpovědi klíčových slov s vysokou hledaností může vést k tzv. strategické fixaci. Slibováním klientovi,  že dostane takovou návštěvnost při rankování pro daná klíčová slova, se řítíte do dalšího problému. Klíčová slova s vysokou hledaností bývají více konkurenční a je těžké se pro ně umístit na předních pozicích. Specifičtější fráze sice tak vysokou hledanost nemají, ale zároveň pro ně klesá i jejich konkurenčnost. Problém tedy nastává, kdy se pouze soustředíte na samotnou hledanost klíčových slov, a ne na záměr uživatele. Najít velmi konkrétní fráze s nízkou hledaností může být někdy obtížné. K identifikaci konkrétních témat a otázek, na které se ptají vaši zákazníci, vám mohou však pomoct různé nástroje (například AlsoAsked, AnswerThePublic nebo Marketing Miner). 

Co si odnést:

  • Nezapomeňte zahrnout do své strategie a prognóz i klíčová slova s nulovou hledaností, která vám napomohou k více konverzím.
  • Ušetřete čas a automatizujte hledání konkrétních otázek o vašich produktech pomocí SEO nástrojů.

The search demand curve

Kara Thurkettle – Search in the Metaverse 

Do konce roku 2026 stráví každý čtvrtý člověk alespoň jednu hodinu denně v metaverse. 

Stejně tak, jako jsme přešli k optimalizaci webu pro jiné vyhledávače, než je Google nebo Seznam, měli bychom také myslet na metaverse. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, metaverse je taková síť 3D virtuálních světů, které se zaměřují na sociální propojení. Metaverse v minulém roce zažil obrovský rozmach a jeho popularita vzrostla o 7 875 %. Je tak načase, abychom se jako marketéři začali připravovat na to, co přijde dál. 

Jaké technologie se v metaverse používají? Mít přístup ke všem typům metaverse vyjde hodně draho díky různým technologiím, které v současnosti existují.

  • Rozšířená realita (AR)
  • Virtuální realita  (VR)
  • NFT
  • Blokový řetězec (blockchain ledger)
  • Web 3.0

Jaký vliv tyto technologie mají na vyhledávání? Díky Google Lens můžeme bez popisu rovnou vyhledávat to, co vidíme. AR technologie nám umožňuje umístit a zobrazit objekty ve 3D do svého prostoru. Nově také můžeme virtuálně produkty vyzkoušet, interagovat s nimi a personalizovat je. Tyto technologie poskytují mnohem detailnější a intuitivní informace daného produktu a poskytují odpovědi na otázky zákazníků, které bychom jen těžko popsali slovy. E-shopy nyní mohou vytvářet virtuální ukázky produktů či prohlídky pro potenciální zákazníky.

Proč bychom se měli o tyto technologie zajímat a začít je implementovat do marketingové strategie? Nové technologie zvyšují počet konverzí a návratnost investice. Mimo jiné zlepšují uživatelskou zkušenost a spokojenost. Konkrétně každý šestý uživatel by uvítal možnost promítnout si, jak by daný produkt vypadal v jejich životě. 

Jak optimalizovat váš obsah pro nakupování pomocí AR technologie? 

  • Proveďte analýzu klíčových slov a zjistěte, jaké máte možnosti
  • Zkontrolujte SERP a nezapomeňte se podívat, co vaši konkurenti v tomto směru již dělají
  • Vytvořte 2D a 3D obrázky pro všechny produkty
  • Používejte GL transmission format 
  • Nezapomeňte na osvědčené postupy při optimalizaci obrázků a ujistěte se, že jsou přístupné všem uživatelům (nezapomeňte také na ALT tag)
  • Implementujte strukturovaná data 3Dmodel schema pro všechny AR/3D obrázky 

Alex Hickson - How to go viral on a budget using Digital PR

Být virální NENÍ strategie. Pokud spouštíte novou kampaň, značku či produkt, mějte na paměti samotné cíle vašeho obsahu. 

Jak můžeme vytvořit virální obsah pro více marketignových kanálů? Existuje pět kroků, které je třeba dodržet při vytváření virálního obsahu s nízkým rozpočtem.

  1. Propojte svůj produkt/nápad se současným trendem.
    Identifikujte, co zrovna ve vašem odvětví trenduje a na co se můžete zaměřit. Můžete využít i veřejná data ze sociálních sítí jako jsou například hashtagy, které vám ukáží co zrovna z krátkodobého či dlouhodobého hlediska trenduje. Nezapomeňte se podívat i na populární značky a zjistit, co zrovna dělají. 
  2. Ověřte trend než do něj investujete více času.
    K podrobnějšímu prozkoumání tématu můžete použít nástroje jako Google Trends nebo Marketing Miner.
  3. Zamyslete se nad vaším publikem. 
    Popřemýšlejte o stanovení pozice vašeho produktu, hodnot značky, ceny a sekundárních kanálů, kde se vaši zákazníci mohou právě nacházet. 
  4. Prodejte svůj příběh.
    Když oslovujete různá media a jejich redaktory,  je důležité používat chytlavý předmět emailu, který vzbudí pozornost. Nezapomeňte také hned na začátku textu použít výzvy k akci, ať hned vědí, co se od nich očekává. Nikdo nechce číst emaily, které napsal robot a z kterých je jasný, že jsou šablona. Zkuste svůj obsah personalizovat co nejvíce to jde. 
  5. Vytvořte perfektní digitální PR strategii. 
    Najděte novináře, které váš příběh bude zajímat. Nejprve se zaměřte na hlavní publikace a nezapomeňte také kontaktovat regionální média, TV, rádia apod. Ujistěte se, že víte odkud návštěvnost vašeho webu přichází a monitorujte ji v Google Analytics. 

Louise Towler - How to improve Core Web Vitals on a WordPress website

Core Web Vitals jsou poměrně nové hodnotící signály, založené na uživatelském zážitku (UX) při načítání webové stránky. V SEO jsou velmi důležité, jelikož zároveň ovlivňují viditelnost webu při vyhledávání.  Jak je můžete optimalizovat vaše WordPress stránky pro jejich zlepšení?  

  1. Optimalizujte váš hosting. Načtení stránky by nemělo trvat déle než  600 ms. 
  2. Používejte Content Delivery Network (také CDN neboli síť pro doručování obsahu). 
  3. Zvolte výkonnostní WordPress pluginy, které jsou flexibilní. 
  4. Hostujte fonty na vlastním serveru.
  5. Specifikujte rozměry obrázků. Nahrávejte je v optimálním rozlišení, které je vhodné pro vaše účely. 
  6. Převeďte obrázky do formátu WebP.
  7. Používejte předčítání obrázků (preloading). 
  8. Vylučte obrázky z líného nahrávání (lazy loading), aby se načetly pouze tehdy, když se k nim uživatel dostane. 
  9. Pro videa použijte poster atribut, který umožňuje nastavit náhledový obrázek před spuštěním videa. 
  10. Proveďte audit a zredukujte implementované kódy pro měření prostřednictví třetích stran. 
  11. Najděte 4xx and 5xx chyby na vašem webu.
  12. Minifikujte JavaScript a CSS. Minimalizujte počet souborů JavaScript a CSS a odložte jejich načítání všude, kde je to možné. 
  13. Odstraňte nepoužívaný JavaScript. 
  14. Místo komprese GZIP použijte kompresi Brotli. 
  15. Využijte font-display:swap. 
  16. Specifikujte dimenze obrázků, iframes, videos and banery..
  17. Aplikujte transformaci pomocí CSS: translate () 

Pro více informací mrkněte na prezentaci od Louise: https://www.slideshare.net/LouiseTowler1/how-to-improve-core-web-vitals-on-a-wordpress-website-251539319

Shrnutí konference BrightonSEO 2022 v dubnu 

Přednášek, kterých jsme se chtěli tento měsíc zúčastnit, bylo neskutečně mnoho a snažili jsme se vám předat to nejdůležitější z toho, co se v rámci SEO aktuálně řeší na světové úrovni. Pokud jste tuto konferenci ještě nikdy nenavštívili a chtěli byste, doporučuji se přihlásit na další termín v říjnu. Kdy se konference bude opět odehrávat jak v Brightonu, tak i online. My už se nemůžeme dočkat!

Podobné články
Obrázek článku
Link building
4 minuty čtení
Link building průzkum mezi specialisty
Po vydání komplexního článku o link buildingu jsme se rozhodli oslovit TOP specialisty a agentury, které poskytují link…
Komentáře






}


Vyzkoušet zdarma